...:::Siodmy Pokoj:::...[Home][O nas][Newsy][Muzyka][Fotografie][Linki][Kontakt][Ksiega gosci]...:::Siodmy Pokoj:::...

To my!

Studio nagrań

Stajenka

Festiwale

Różne...

MAŁGORZATA KOSARGA - Mieszka i studiuje w Częstochowie. Jest studentką II roku Polonistyki na Akademii im. ks. Jana Długosza ANIA JASIŃSKA AGNIESZKA TARNOWSKA - studiuje na IV roku Wychowania Muzycznego WSP w Częstochowie. Mieszka w Radomsku.
MONIKA wierzba WIERZBICKA - studentka II roku Wychowania Muzycznego WSP w Częstochowie oraz absolwentka wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Mieszka w Częstochowie, w zespole jest od początku jego istnienia. JULIA STELMACH - studiuje na II roku Germanistykę w Centrum Języków Europejskich w Częstochowie. Mieszka we Mstowie i jest w zespole od poczętku jego istnienia. MARZENA RUSAK - studentka II roku Wychowania Muzycznego oraz absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo - Resocjalizacyjnej WSP w Częstochowie. Pochodzi z Charłupii Małej k.Sieradza. W zespole od początku.
EWELINA PIÓRKOWSKA JOLA ZAWADA MACIEK MŁODAWSKI
MAGDA STEFAŃSKA - STEFANKA MATEUSZ KULEJ - student II roku Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej. Mieszka w Częstochowie, ostatnio często bywa we Mstowie ;-) W zespole oficjalnie od niedawna, ale już wcześniej wspierał nas grą na trąbce. ŁUKASZ KAPUSTA - gitara elektro-akustyczna - student II roku na Wydziale Elektrycznym Politechniki Częstochowskiej. Pochodzi z Opoczna, a jego babcia studiuje we Wrocławiu ;-)
MAŁGOSIA CEGIELKA MICHAŁ PRZEORSKI MICHAŁ TĄPORKIEWICZ - WITEK
Nasz Umiłowany W Chrystusie Panu Duszpasterz, Ks. Maruś, w skrócie APOLLO ;-)